První ročník krosového běhu odstartoval v neděli

V neděli 3. dubna odstartoval v přírodní rezervaci Skalka první ročník amatérského krosového běhu. Závod pod záštitou starosty MČ Praha 5 MUDr. Radka Klímy byl připraven tak, aby se ho mohl zúčastnit úplně každý. Délky tratí byly uzpůsobeny nejen pro ženy a muže, ale i pro děti do věku 5 let.

„Městská část tento závod podporuje jednak cenami, ale také propagací. Letos je tady hodně lidí a pevně doufám, že zájem poroste i v budoucnu“ doplnil starosta MUDr. Radek Klíma.

Kros byl součástí několika závodů, které v letošním roce organizuje sdružení H-triatlon.

„Běžecký kros tady na Praze 5 byl prvním závodem ze seriálu soutěží, které pořádáme. Druhým závodem jsou horská kola v květnu a třetím závodem bude triatlon v srpnu v Jiříkově“ doplnil Vladislav Dykast – předseda sdružení H-triatlon.

Všichni zúčastnění se navíc dostali do slosování o čtyřkolku v hodnotě 40.000 Kč. Více informací naleznete na stránce http://www.htiatlon.cz