Právě se nacházíte:

Advent na Praze 5

V Praze 5 se bude v předvánočním čase konat spousta zajímavých a zábavných akcí, na které vás srdečně zveme. Těšit se můžete například na Adventní průvod světel na Barrandově, uskuteční se 26. listopadu 2015 od 16:30 hodin.  

Nebude chybět ani slavnostní rozsvícení Vánočního stromu před kostelem sv. Václava na náměstí 14. října. Přijďte se zvonečky 29. listopadu 2015 od 17:30 hodin. 
Pro naše návštěvníky je připravena Kouzelná zimní zahrada - představení adventu a vánočních svátků ve světle českých tradic a historických způsobů oslav. Akce proběhne před kostelem sv. Václava na náměstí 14. října od 29. listopadu 2015 do 6. ledna 2016.

O víkendu 5. - 6. prosince 2015 vezměte své děti na Mikulášskou na Barrandově a užijte si mikulášskou nadílku ve filmových studiích.

Program plný zábavy s Mikulášem, čertem i andělem nabídnou 5. a 6. prosince Mikulášské jízdy v Praze. Parní lokomotiva Šlechtična projede několik pražských tratí a vypraví se i na Karlštejn.
Mezi pražským Hlavním a Smíchovským nádražím včetně zastávky Na Knížecí bude pendlovat Cyklohráček, který se vydá i na polední jízdu po Pražském Semmeringu.  Všemi vlaky bude procházet Mikuláš, pro hodné děti bude mít dárky, pro ty zlobivé má čert připraveno uhlí z lokomotivy.

Zveme vás také na výstavu betlémů, která proběhne v kostele CČSH v Praze 5 na Smíchově  od 29. listopadu do 3. ledna. Betlémy budou přístupné každou neděli, a to od 15 do 17 hodin.