Adventní věnec, Naděje a Den otevřených dveří ve Vysokém Mýtě

29. 11 2012 | V pátek dne 30. listopadu 2012 v době od 9 do 17 hodin zavoní borové šišky a smrkové větvičky ve vysokomýtském Domě pokojného stáří Naděje. Pro letošní Den otevřených dveří připravili zaměstnanci společně s klienty prodejní výstavu adventních věnců a dekorací. 

V pátek dne 30. listopadu 2012 v době od 9 do 17 hodin zavoní borové šišky a smrkové větvičky ve vysokomýtském Domě pokojného stáří Naděje. Pro letošní Den otevřených dveří připravili zaměstnanci společně s klienty prodejní výstavu adventních věnců a dekorací. Návštěva Domu pokojného stáří je připomenutím jeho dvacetileté historie. 

Ještě před měsícem patřily služby Naděje ve Vysokém Mýtě mezi kriticky ohrožené v důsledku dlouhodobého podfinancování. Hrozbu zavření se podařilo odvrátit díky pochopení Ministerstva práce a sociálních věcí a vedení Pardubického kraje, které službu podpořily dodatečnou dotací. 
 
Dům pokojného stáří Vysoké Mýto je domovem pro seniory s celkovou kapacitou 70 míst. Klienti jsou ubytováni převážně v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. V domě je ordinace praktické lékařky pro dospělé. O uspokojení spirituálních potřeb klientů se starají duchovní z místních církví. 
 
 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO