Changhong připravil nabídku barevných variací lednic

Značka CHANGHONG chystá pro tento rok další novinku, a sice rozšíření prodeje produktů této značky o kategorii chlazení. Společnost již patří v tuto chvíli k největším výrobcům chladicích kompresorů na světě. Mateřská společnost s názvem HUAYI sídlící v Číně a k tomu patřící závod CUBIGEL ve Španělsku svoji výrobní kapacitou dosahují 10 procent celkové světové výrobní kapacity. Což vlastně znamená, že v každém 10 zařízení využívajícím chladící kompresor, což může být lednice, mrazák, klimatizace, je jeden právě od společnosti CHANGHONG. Uvedl to obchodní a marketingový ředitel Changhong pro střední a východní Evropu Jiří Mrkvička.  

Tento fakt společně se skutečností, že firma používá kompresory nejmodernější technologie, dává kvalitní předpoklad pro dosažení minimálně stejně úspěšných prodejů v oblasti chlazení, jako se jí to již povedlo dosáhnout v segmentu televizí. „Navíc se snažíme přijít s určitými trendy, v prvopočátku se jedná hlavně o nabídku barevných variací lednic, kdy si nemyslíme, že současná nabídka bílé, černé a kovové je dostačující. Od značky CHANGHONG budete běžně vídat módní barvy jako je zelená, žlutá, růžová atd. Pokud bych měl něčím vyzdvihnout právě první chystané modely k prodeji, tak je to určitě vysoká efektivita produktu ve smyslu nízké spotřeby energie, vysoce kvalitní zpracování a vysoká kvalita použitých materiálů. Používáme speciální povrchovou úpravu, která zabezpečuje nezanechávání otisků na dveřích lednice, navíc je nepoškrabatelná právě z přední části,“ upřesnil Jiří Mrkvička.

Posledním faktorem je určitě zmiňované barevné provedení. Model se jmenuje FBM308N64 a bude k dostání u hlavního partnera CHANHONG, společnosti mall.cz, a to za maloobchodní cenu 15 990 korun. Dále společnost chystá i stále oblíbenější produkty side-by-side v ČR spíše známé jako americké lednice. „Zahájení prodeje plánujeme na podzim roku 2016. Během příštího roku by pak měla začít expanze našeho výrobního závodu v Nymburku u Prahy, kde již v tuto chvíli zaměstnáváme přes 250 pracovníků převážně české národnosti, a patříme tak k významným zaměstnavatelům v regionu,“ doplnil Jiří Mrkvička. Tato další fáze znamená vybudování závodu právě na kompletaci lednic a mrazáků tak, aby byla výroba pro evropské trhy co nejefektivnější.

Více na www.cz.changhong.eu.