CHANNEL CROSSINGS NA VELETRHU HOLIDAY WORLD 2012

Přední jazyková škola Channel Crossings představí na veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2012 širokou nabídku jazykových kurzů v zahraničí. Návštěvníci obdrží nejen cenné informace, ale budou mít také možnost získat výraznou slevu na zahraniční pobyt či vyhrát dárkové balíčky.

Na stánku Channel Crossings se zájemci o studijní pobyty dozví všechny důležité informace a tipy na cesty, seznámíme je i s akčními nabídkami partnerských škol. „Můžeme nabídnout jazykové kurzy v tradičních zemích jako je Velká Británie, Irsko, Malta, Francie, Německo či méně obvyklé destinace jako je Jihoafrická republika, Nový Zéland či země Latinské Ameriky. Spektrum typů kurzů i destinací je široké a věříme, že si každý vybere dle své chuti,“ uvádí Eva Havránková, marketingová manažerka jazykové školy Channel Crossings.

Návštěvníci stánku mohou také získat příjemné výhody. „Pokud vyplní naši anketu, získají automaticky slevový voucher v hodnotě 1000 Kč na zahraniční jazykový kurz. Vedle toho na konci každého výstavního dne proběhne také losování o hodnotné dárkové balíčky,“ doplňuje Eva Havránková.

Návštěvu našeho stánku doporučujeme i těm, kdo přijdou na přidružený veletrh Golfshow. Tito účastníci jistě ocení možnost spojit zahraniční jazykový kurz s hraním golfu.

21. ročník středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World se představí ve dnech 9.–12. února 2012 v areálu holešovického Výstaviště v Praze. Stánek jazykové školy Channel Crossings bude mít označení VH178.