Dopravní omezení na Barrandově

Kvůli rekonstrukci části Pražského okruhu bude od poloviny dubna do konce června omezena doprava na pražském Barrandově. Nejprve bude uzavřený jízdní pás ve směru od D5 k Lochkovu, od půlky května pak jízdní pás ve směru Lochkov – Ořech.

„Od 17. dubna do 30. června bude končit rekonstrukce zbývajícího úseku Pražského okruhu v prostoru mimoúrovňové křižovatky s ulicí K Barrandovu a v souvislosti s postupem prací se v této lokalitě omezí doprava," upřesnila mluvčí pražského magistrátu Tereza Krásenská.

Pro zajištění plynulosti dopravy po dobu obou fází stavebních prací a s ohledem na dopravní omezení na ulici K Barrandovu bude hlavní objízdná trasa značena v obou směrech po Pražském okruhu na Strakonickou a Barrandovský most.

Tyto akce jsou koordinované také s rekonstrukcí povrchu vozovky ulice K Barrandovu, která bude probíhat od 16. dubna do 1. května. Doprava ve směru od Barrandova na Smíchov a Barrandovský most bude svedená ze dvou jízdních pruhů do jednoho. Provoz v opačném směru zůstane bez omezení.