EKOSPOL dnes zahajuje výstavbu první etapy projektu Vilapark Uhříněveská obora

Výstavbu již 43. velkého developerského projektu dnes zahajuje přední česká developerská společnost EKOSPOL. První etapa projektu Vilapark Uhříněveská obora nabízí celkem 58 bytů ve dvou čtyřpodlažních viladomech s výhledem na chráněnou Oboru v Uhříněvsi. V době zahájení stavby je již prodána téměř polovina bytů, budoucí majitelé se budou moci nastěhovat již v létě 2013.

„Za velké developerské projekty označujeme pouze ty, jejichž investiční náklady překročí částku 100 milionů korun. V letošním roce, kdy oslavujeme 20 let od založení společnosti, jsme již dokončili jubilejní 40. velký rezidenční projekt. Další dva se právě nyní staví, Vilapark je tedy naším již 43. velkým projektem v pořadí,“ přibližuje Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s.

V době zahájení stavby téměř z poloviny vyprodáno!
Komorní soubor viladomů nazvaný Vilapark Uhříněveská obora se – obdobně jako všechny ostatní projekty společnosti EKOSPOL – vyznačuje vysokou prodejností ještě před zahájením vlastní stavby. „V momentě zahájení stavby máme z celkových 58 bytů první etapy prodáno přesně 27. Za současných tržních okolností považuji téměř poloviční vyprodanost před zahájením stavby za úspěch. Mohu s jistotou říci, že další nové byty v dalších bytových domech tohoto projektu zařadíme do nabídky ještě v letošním roce,“ pochvaluje si Evžen Korec.
 
Bytový areál Vilapark Uhříněveská obora nabídne v několika etapách celkem 151 nových vysoce kvalitních bytů v dispozicích od 1+kk až po 3+kk s velkorysými jižními terasami. Klasické tří až pětipodlažní viladomy s výtahy nabízejí kupujícím dostatek soukromí a krásný výhled na vilovou čtvrť nebo na chráněnou Oboru v Uhříněvsi z většiny bytů. Jak je u EKOSPOL a.s. zvykem, každý byt má vlastní balkon nebo terasu, byty v přízemí mají navíc navrženy velmi žádané předzahrádky. Ceny bytů v Uhříněvsi začínají již na 39 400 Kč/m2 včetně DPH.
 
Koncept dostupného rodinného bydlení boduje!
Výborné prodejní výsledky projektu potvrzují, že i v dnešní době se kvalitní nové byty prodávají, pokud splňují náročná kritéria současné poptávky. Kromě cenové dostupnosti kladou dnešní kupující důraz na kvalitu stavebního provedení, dostatek soukromí, dopravní dostupnost a také na dobrou pověst developera.
 
„Velký zájem o naše byty v Uhříněvsi je dlouhodobým trendem. Bydlení v této městské části totiž splňuje všechna náročná kritéria dnešní poptávky, včetně rozvinuté občanské vybavenosti, přímého vlakového spojení do centra města a přitom bydlení v krásné a klidné lokalitě. Dokonce se nám speciálně u tohoto projektu stává, že spokojení klienti, kteří koupili byt v našem předchozím projektu Viladomy Uhříněves, poskytli svým přátelům a známým referenci, a ti nyní kupují byt ve Vilaparku,“ uzavírá Korec.