Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Farmářské trhy na Andělu

10. 05 2011 | V pátek 6. května jste mohli potkat na pražském Smíchově stovky lidí s taškami naplněnými zeleninou, ovocem, sýry a dalšími produkty pocházejícími od českých výrobců. Pátek byl totiž dnem, kdy na Andělu začaly dlouze očekávané farmářské trhy.

Pravidelná akce, která se bude za podpory MČ Praha 5 odehrávat každých 14 dní v pátek od 8:00, přilákala stovky návštěvníků a kupujících.

„Jsem velice rád, že se podařilo zorganizovat Farmářské trhy na Andělu“ říká Marek Kukrle, radní Prahy 5, který má na starosti rozvoj podnikaní. „Během 2 dnů to je druhá velká událost v centrální části Smíchova, ve čtvrtek otevřelo Tesco svůj další obchod, tentokrát v prostorách Smíchovské tržnice, v pátek byly zahájeny Farmářské trhy na Andělu. Byl vidět ohromný zájem Pražanů, spousta lidi zde byla ještě před otevřením a bylo slyšet dost pochvalných názorů na skladbu sortimentu, kvalitu produktů a v neposlední řadě i na ceny.“

Skladba sortimentu byla opravdu pestrá. Od tradičních druhů ovoce a zeleniny, přes produkty z medu, domácí vína, masné výrobky až po dárkové předměty vytvořené šikovnýma českýma rukama.

Návštěvníci ocenili také výzdobu stánků a jednotný vzhled. „Nakupovat venku za tak krásného počasí má téměř relaxační účinky. Nakoupil jsem si na víkend pečivo, jaternice, zeleninu, medovinu a i menší pozornosti k nedělnímu Dni matek“ dodal jeden z návštěvníků.

Nejbližší farmářské trhy můžete navštívit už v pátek 20. května.

www.praha5.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO