Právě se nacházíte:

Kolo-běh Prahou 5

U vodárenské věže Děvín odstartuje v sobotu 10. září v 10 hodin veřejný sportovně-rekreační závod s podporou městské části Kolo-běh Prahou 5.

Zajímavostí tohoto sportovního podniku je, že i ten, kdo dorazí do cíle jako poslední, může vyhrát celý závod. Vítěz se bude losovat, jelikož jde spíše o projížďku, či procházku Prokopským a Dalejským údolím.

Závodní okruh představuje 27 kilometrů vedoucích lesními, polními a parkovými stezkami v okrajových čtvrtích Prahy 5. Okruh účastníci nemusí zdolat celý, stačí absolvovat část dle svých fyzických možností. Podmínkou účasti je kolo či koloběžka.

Okruh bude vyznačen pomocí 75 ukazatelů, každý bod má stanoven GPS souřadnici. Orientovat se budete moci také s pomocí navigačního přístroje.

Po skočení závodu, tj. po 16:00 hod., pořádá Lezecké centrum SmíchOFF (www.lezeckecentrum.cz) jako partner závodu „after party“ v jeho působišti v ulici Křížová na Smíchově. Vstup na horolezeckou stěnu, včetně vybavení a instruktorů pro začátečníky, je na party zdarma. K poslechu a k pohybu je zajištěna hudba.

Komplexní informace o závodě naleznete na adrese: http://kolo-beh.aspone.cz .