Koupání na zahradě? Ideálně ve vířivce!

V letních dnech se na českých zahradách objevují bazény a lidé si užívají letních koupelí. Čím dál tím více zahrad a teras ale zdobí vířivky. Proč? Lidé si v dnešní uspěchané době stále více uvědomují potřebu relaxace a odpočinku. A právě tyto benefity mimo jiné nabízí vlastní vířivka. 

Stále více zahrad a teras zdobí venkovní vířivky. Lidé totiž mají čím dál tím více práce a na relaxační vycházky do přírody nebo dovolené, na kterých by nemuseli řešit práci, nezbývá čas. Relaxovat potřebujeme téměř každý den. Vždy bychom měli mít chvilku pro sebe a možnost odpočinout si od vysokého pracovního nasazení, které nás provází každým dnem. 

Venkovní vířivka je ideální řešení, které může mít každý, kdo má zahradu, balkon nebo terasu. Dokonce i v případě, že máte na vlastní vířivku k dispozici minimum místa, nemusíte zoufat. Existují totiž velmi minimalistické modely pro 2 osoby. Nechcete-li se naopak vzdávat bazénu, ve kterém se dá alespoň minimálně plavat, i pro Vás na trhu existují modely vířivých van, které budou vyhovovat Vašim požadavkům. 
Vířivky Canadian Spa International®
Pokud si chcete pořídit kvalitní vířivku, neuděláte chybu, zvolíte-li značku Canadian Spa International®. Vířivky této kanadské značky jsou známé pro svou kvalitu, nízké náklady, snadnou obsluhu i údržbu. 


Minimalistická verze vířivky


Mezi menší vířivky pro 2 osoby patří například model LARA MINI, která potěší svou velikostí, a přitom plnohodnotnými možnostmi využití. 
Velká vířivka, která nahradí i zahradní bazén
Pokud si naopak přejete velkou vířivou vanu, kterou umístíte na zahradu a bude konkurovat zahradnímu bazénu, ideální možností je model GLADIUS, ve kterém může pohodlně relaxovat až 7 osob.


SPA Studio s.r.o.


Výše zmíněné modely pořídíte u společnosti SPA Studio s.r.o., která je výhradním prodejcem vířivek této značky v ČR. Pořiďte si vířivku v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi. Navštivte jeden ze showroomů společnosti, kde Vám odborníci v oboru poradí s volbou vířivky na míru Vašim potřebám.