Krásný a zdravý rok vašim vlasům přeje BaByliss

Říká se, že naši náladu do velké míry ovlivňuje spokojenost s vlastním vzezřením. A protože vlasy jsou považovány za korunu ženské krásy, rozhodně se vyplatí investovat do vychytávek, pomocí kterých dosáhnete perfektní styling a spokojený výraz (nejen) v zrcadle, a to jednoduše a bez větší námahy.   

S následujícími novinkami od francouzské značky BaByliss vám ho garantujeme po celý rok 2018. Tak ať je krásný, bohatý a plný zdraví – přesně jako vaše vlasy!

Pro zdravý začátek
Alfou a omegou zdravých vlasů je jejich správné sušení. S profesionálním fénem BaByliss 6675E nemusíte mít obavy o kondici svých kadeří ani při častém používání. Naopak, díky ionizační funkci budou vaše vlasy hydratované, jemné a zářivé. O perfektní styling se postarají vyměnitelné nástavce – tři trysky s různými šířkami vytvoří nadýchaný objem od kořínků a uhlazený look. Majitelky kudrnatých vlasů zase ocení difuzér pro jemné sušení vln. Teplotu a rychlost vzduchu si můžete podle potřeby nastavit až v 8 různých úrovních. Při přepnutí do módu turbo dosahuje rychlost proudění až 170 km/h. K dispozici je i funkce studeného vzduchu pro závěrečné zafixování účesu. Profesionální AC motor s příkonem 2200 W a pětiletá záruka od výrobce je garancí skutečně dlouhotrvající spokojenosti.

Doporučená cena BaByliss 6675E je 2690 Kč.

Pro neomezené možnosti stylingu
Pokud jste si zvykli na úpravu vlasů pomocí horkovzdušné kulmy, potěší vás i dvě další novinky BaByliss. Obě mají rotační nástavec s průměrem 50 mm a keramickým povrchem pro dosažení zářivého a hladkého účesu bez tepelného poškození vlasů. Teplotu a rychlost je možné nastavovat ve 2 úrovních, nechybí ani funkce studeného vzduchu a ionizační technologie, která pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů i samotný proces sušení a stylingu.
Rotační horkovzdušná kulma AS200E je doplněna i o žehlící nástavec, trysku na předsušení vlasů a další kartáč o průměru 20 mm.
Rotační horkovzdušná kulma AS250E má kromě 50 mm rotačního kartáče ve výbavě i menší 38 mm, speciální kartáč na rozčesávání vlasů a nástavec pro efektivní narovnání vlasů od kořínků.
Kulmy jsou spolu s příslušenstvím balené v elegantní cestovní taštičce.

Doporučená cena BaByliss AS200E je 1990 Kč.
Doporučená cena BaByliss AS250E je 2490 Kč.

Pro elegantní hladký look
Majitelky vlnitých vlasů, které nechtějí trávit každé ráno se žehličkou v ruce ocení praktické řešení ve formě horkovzdušné kartáče BaByliss AS140E, která v jednom kroku vlasy suší i narovnává. Díky funkci ionizace je celý proces šetrný a efektivní, takže se můžete těšit z hladkých a lesklých vlasů. Široký povrch kartáče pokrývají pevné štětiny, které vlasy perfektně rozčešou, a pevná keramická žebra doplněné silikonovými štětinami pro dokonalé narovnání vlasů. Kartáč má příkon 600 W a umožňuje regulaci teploty a rychlosti vzduchu ve dvou stupních.

Doporučená cena BaByliss AS140E je 1390 Kč.