Právě se nacházíte:

Květinové studio Praha 5

Potřebujete si vybrat kytice, svatební kytice nebo aranžování květin? Naše květinové studio je na Praze 5 v Nových Butovicích. Nabízíme řezané květiny, svatební kytice a vázané kytice pro různé příležitosti. Pro svatby dodáváme exkluzivní a neobvyklé svatební kytice na zakázku.

Potřebujete si vybrat kytice, svatební kytice nebo aranžování květin? Naše květinové studio je na Praze 5 v Nových Butovicích. Nabízíme řezané květiny, svatební kytice a vázané kytice pro různé příležitosti. Pro svatby dodáváme exkluzivní a neobvyklé svatební kytice na zakázku. Aranžujeme květiny do interiérů restaurací, hotelů a firemních prostor. Květiny a kytice zkrášlují náš život. Pro svatby máme široký výběr svatebních kytic. Řezané kytice pro běžné příležitosti i svatební kytice rozvážíme po Praze a okolí.

Vybíráte svatební kytici? Svatební kytice by měly být vyjímečná a neobvyklá. Nabízíme řadu zcela originálních aranžmá pro svatební kytice. Prohlédněte si naše ukázky svatebních kytic ve fotogalerii. Výběr vhodné a pěkné svatební kytice s námi můžete konzultovat telefonicky nebo přímo na místě v Nových Butovicích.

Nabízíme pokojové květiny a pokojové rostliny mnoha druhů, včetně netradiční vazby do přírodních a keramických obalů.

Poskytujeme návrh květinové výzdoby interiérů, restaurací, hotelů, firem, rautů a cateringů.

Květinové studio najdete 150 metrů od stanice metra B Nové Butovice směrem k poliklinice Lípa.