Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Linka č. 125 na Žvahov bude nadále v provozu

24. 06 2011 | Autobusová linka č. 125 na Žvahov zůstane v provozu i nadále. Starosta městské části Praha 5 MUDr. Radek Klíma obdržel od občanů petici, kde obyvatelé Žvahova požadují její zachování. Informace o zrušení linky ale vznikla nedopatřením tisku, o zrušení linky se nikdy neuvažovalo. Vedení radnice proto informaci vyvrátilo.

„Ujišťuji vás, že Rada městské části Praha 5 nikdy neuvažovala o zrušení této autobusové linky. Pouze při projednávání návrhu smlouvy se společností ROPID byla vedena diskuze, zda stanovené intervaly v jízdním řádu odpovídají potřebě obyvatel Žvahova a zda by se nenašlo lepší využití této linky například jejím prodloužením na Barrandov, nebo sloučením trasy autobusu č. 125 s autobusem č. 104“ upřesnil ve své odpovědi petentům starosta Prahy 5 MUDr. Radek Klíma.

Z vyjádření starosty také vyplývá, že jednání se společností ROPID budou nadále probíhat. Městská část Praha 5 totiž linku dotuje více než milionem korun ročně, proto je v jejím zájmu efektivní využívání. O vývoji jednání bude radnice dále informovat.

www.praha5.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO