Právě se nacházíte:

Navštivte hotel Austria

Hotel Austria je tříhvězdičkový hotel na Praze 5. K dispozici je 19 apatmánů. Apartmány jsou moderně a vkusně zařízené, všechny s koupelnou a WC, fénem, telefonem, připojením k internetu a sejfem. K dispozici je 19 prostorných apartmánů. Apartmány jsou moderně a vkusně zařízené, všechny s koupelnou a WC, fénem, kuchyňským koutem s ledničkou, dále telefonem, připojením k internetu a sejfem.

Hotel Austria je tříhvězdičkový hotel na Praze 5. K dispozici je 19 apatmánů. Apartmány jsou moderně a vkusně zařízené, všechny s koupelnou a WC, fénem, telefonem, připojením k internetu a sejfem.

K dispozici je 19 prostorných apartmánů. Apartmány jsou moderně a vkusně zařízené, všechny s koupelnou a WC, fénem, kuchyňským koutem s ledničkou, dále telefonem, připojením k internetu a sejfem. Možnost zapůjčení mikrovlnky. Hostům je k dispozici zázemí multifunkčního objektu – především garážová stání, restaurace, recepce, výtah a řada dalších služeb. Snídaně si hosté připravují z předzásobené ledničky, jejíž sortiment je denně doplňován a součástí služeb je denní donáška čerstvého pečiva.

Vybavení: pokoj se soc.zařízením, pokoj s kuchyňkou , TV na pokoji, TV-SAT, internet v objektu, garáž, kreditní karty akceptovány, výtah, restaurace v objektu

Doplňkové služby: snídaně, směnárna, jazykové znalosti

Možnosti v okolí: restaurace , obchod , fitness centrum , Vhodné pro pěší turistiku, Vhodné pro nákupy , sauna, whirpool , solárium , masáže