Právě se nacházíte:

Nechte se naladit!

Do éteru vplulo nové M Radio, které ocení všichni, kdo v dnešním světě hledají klid, pohodu a humor. Nabídne vyvážený poměr české a zahraniční hudby, autorské pořady i zprávy, které jsou objektivní, a přesto umí potěšit.

Od 1.dubna 2014 začalo vysílat nové rádio, které si klade za cíl rozdávat radost posluchačům zhruba od 25 do 55 let výběrem českých a zahraničních hitů od 80. let do současnosti. „Program M Radia je sestaven tak, aby nabídl vyvážený poměr české a zahraniční hudby převážně od zlatých osmdesátek až po současnos, zároveň také můžete slyšet nějakou starší pecku. Ve vysílání uslyšíte také řadu autorských pořadů a rubrik, které zpestří a rozzáří váš den,“ naznačuje Alena Ratajová z M Radia.

Nechte se naladit!

V době, kdy se na nás ze všech stran hrnou převážně negativní zprávy typu zvyšující se nezaměstnanosti, zdražování potravin, epidemií nemocí, dopravních nehod a živelných katastrof se M Radio vydává cestou jinou. Kromě zmiňovaných událostí se totiž v té samé době děje také spousta hezkých věcí, a v M Radiu věří, že na všem negativním se dá najít něco pozitivního, jen je občas potřeba podívat se na věci jinak, z jiného úhlu. Nechte se naladit!

M Radio, které by rádo vneslo mezi české posluchače nadhled, humor a pohodu je možné naladit ho na webových stránkách www.mradio.cz, na Facebooku, na serverech AB Radio a Play.cz. Poslouchat můžete také na svých mobilních telefonech.Nechte se naladit!

Kontakt pro média:

M Radio

Alena Ratajová

tel: 776 396 936

e-mail: alena.ratajova@mradio.cz