Nová dámská edice lahví SodaStream do kabelky: originální, ekologická a stylová

Dejte sbohem nezdravým a nevzhledným PET lahvím a jejich tuctovým alternativám. SodaStream uvádí na český trh limitovanou edici. Originální stylové dámské lahve se hravě vejdou do kabelky a svým vzhledem upoutají pozornost hned, jak je z ní vytáhnete. Při jejich návrhu spolupracovali čeští designéři a známá topmodelka Andrea Verešová. Nové designové lahve jsou zároveň skvělým řešením pro každého, komu záleží na životním prostředí.  

Dámy, které si kromě zdravého pitného režimu potrpí i na neotřelý styl, potěší hned tři nové lahve, které skvěle doplní více či méně formální outfit stejně jako sportovní. Ať se nacházíte kdekoli - na pracovním setkání, v posilovně či v parku, při pití z této láhve rozhodně uděláte dojem.

Láhev s podpisem Andrey Verešové
Pod návrh prémiového modelu láhve "SodaStream by Andrea" se podepsala - a to i doslova - krásná modelka Andrea Verešová. „Pitný režim je pro mě nesmírně důležitý, ale jako každá žena si kromě obsahu potrpím i na obal. Proto mě nabídka na spolupráci při návrhu nové lahve SodaStream do kabelky nesmírně potěšila. Konečně je na trhu produkt, který je praktický, ekologický a přitom působí doslova jako módní doplněk,“ říká ambasadorka Andrea Verešová, jejíž podpis se nachází přímo na láhvi s elegantním kovovým dnem i uzávěrem.

Do práce i do fitka
V řadě dámských lahví do kabelky SodaStream najdete i dvojici lahví s označením Grass, které se prodávají jako dvojbalení. Jednu z nich si tak můžete přibalit do kabelky, druhou do auta či do sportovní tašky, kterou nosíte do fitness centra. Lehoučké provedení s plastovým uzávěrem dělá z těchto lahví praktický a stylový doplněk každé ženy.

Všechny tři nové lahve jsou vhodné pro perlivou vodu připravenou ve výrobnících SodaStream, díky čemuž můžete mít svůj oblíbený nápoj v podobě čisté či ochucené perlivé vody u sebe kdykoliv a kdekoliv. Dostatečně široké hrdlo láhve umožňuje na dochucení použít kousky ovoce. 

Nové lahve mají objem 0,5l a jejich limitovaná dámská edice byla navržena a vyrobena společností SodaStream pouze pro prodej na českém a slovenském trhu. V ČR si můžete prémiový model „SodaStream by Andrea“ pořídit za cenu 359 Kč a dvojbalení SodaStream Grass zakoupíte za 299 Kč.