Nová kniha JÁ VĚŘÍM z edice DĚTSKÁ MOTIVACE

Dovolujeme si vám představit nejnovější knihu Tomáše Keltnera, která se jmenuje JÁ VĚŘÍM a je právě na pultech většiny knihkupectví. Kniha je určená pro děti od 8 let, ale i pro všechny, kteří řeší své sebevědomí, otázky týkající se sebehodnocení a zařazení ve společnosti...

Dovolujeme si vám představit nejnovější knihu Tomáše Keltnera, která se jmenuje JÁ VĚŘÍM a je právě na pultech většiny knihkupectví. 

Kniha je určená pro děti od 8 let, ale i pro všechny, kteří řeší své sebevědomí, otázky týkající se sebehodnocení a zařazení ve společnosti. 
 
Kniha dětem odpoví na otázky: 
 
- co znamená "věřit si" a jak se to dělá 
- kde a jak lze najít přátelství 
- jak řešit zdánlivě neřešitelné problémy 
 
Tato kniha nabízí rodičům a všem, kdo mají zájem, hluboký vhled do emočního světa dětí, do jejich prožívání a způsobu uvažování. 
 
 
Kniha vás zavede v rozhovoru otce s dcerou do silného příběhu malého chlapce Petra, který se cítí osamělý, protože nemá žádné kamarády. Má ale svůj plán – staví si vesmírnou loď, kterou chce odletět do nového světa, kde by našel přátelství a štěstí. 
Jeho pocit, že je sám, zatím dokáže změnit jen slunce, které se zdá být jeho jediným skutečným kamarádem. Jednou večer si Petr povídá se svým tátou o smyslu a významu slova „věřím“. Dozvídá se, co znamená „věřit si“. Díky tomu se Petr učí věřit vlastním snům. Přestože si zpočátku není jistý, nepřestává věřit a jeho sny se postupně stávají skutečností a on skrze svou víru nalézá nový svět a tolik vytoužené přátelství...