Originální vánoční dárek – osobní horoskop

Osobní horoskop - kosmogram, přináší informace o člověku, jeho osudu, charakteru, nadání, vyhlídkách v pracovní oblasti, zdravotním stavu, i nejvhodnějším partnerském spojení, 18 – 20 stran textu. 

Obsahuje také karmický horoskop a numerologicko-tarotový rozbor osobnosti. K vypracování osobního horoskopu je potřeba znát datum, čas a místo narození.

Jmenuji se Věra Várady, pracuji jako publicistka a astroložka, zabývám se nejen astrologií ale i výkladem tarotových karet, numerologií a také diagnostikou zdravotního stavu. 
 
Spolupracuji s odborníky z oblasti Wellness zdravého životního stylu. Jsem stálou spolupracovnicí časopisů Regenerace, Vlasta, Jackie, Nedělního Blesku, Sféry a dalších. vera Dlouhou dobu jsem pracovala v umělecké sféře, ve Filmovém studiu Barrandov, v reklamní agentuře, v charitativní organizaci SOS dětských vesničkách atd. 
 
Velkou zkušeností a cestou k poznání univerzální jednoty pro mě byly pobyty v cizině – měla jsem možnost žít ve „svatém městě Jeruzalémě“ i v centru západní vzdělanosti v Oxfordu. Je mi blízký pozitivní pohled na život a snaha o nalezení určitého životního nadhledu. Ve své praxi nabízím syntézu astrologie s výkladem tarotu, v kombinaci s numerologií a zdravotní diagnostikou.