Počet neplodných párů stoupá - není to ostuda, chce to jen trošku přibrzdit a trochu pomoci tělu

Také jste si řekli, že přišel čas mít miminko, začali jste se snažit, a stále nejste těhotná? Asi nejste sama, dle průzkumu roste každým rokem v naší populaci počet párů, které mají problémy s početím. Mnohdy je na vině i partner (až z 50%), jehož spermogram nemusí splňovat vešeré parametry.

Dle průzkumu veřejného mínění se pětina dotazovaných bezdětných párů stydí o svém problému mluvit nebo navštívit specializované pracoviště.

Mnohdy ale stačí jen málo a problém může být vyřešen.

Nabízíme celou řadu možností a řešení, které určitě  stojí za  to  vyzkoušet před zahájením mnohdy velice drahé, dlouhé a psychicky náročné léčby IVF. Jedná se  především o vitamíny jak pro ženy, tak i  pro  muže, gel na podporu početí Conceive Plus, čaje a bylinné koncentráty. Zcela z domova, v naprosté intimitě vyzkoušejte nejprve výrobky z našeho specializovaného obchodu: www.otehotnet.cz, výrobky šité na míru, Vám budou zcela diskrétně zaslány až k Vám domů. Sami z domova si můžete vyzkoušet, jaká vlastě je Vaše plodnost  (testy plodnosti pro muže i pro ženy).

Máme zkušenosti od našich uživatelů, že muži, kteří začali brát vitamíny na podporu lepší kvality spermií, již po 3 měsících měli tak výrazně lepší spermogram, že pravděpodobnost početí se  velmi  zvýšila. Pro páry, kde na vině je muž, doporučujeme používat novinku, vaginální lubrikační gel Conceive plus, který pomáhá spermiím k delší životnosti a lepší pohyblivosti při dlouhé cestě k oplodnění vajíčka.

Pro ženy se osvědčilo cvičení dle Ludmily Mojžíšové, podpořené pitím bylinných čajů a vybraných vitamínů pro zlepšení plodnosti ženy.

Nebojte se, uvolněte se, zmírnětě životní tempo, a vyzkoušejte to, co úspěšně používají páry v celé EU. Výrobky mají atesty CE, jsou prodávány i v  lékárnách a jsou přesně tím, co potřebujete v dnešní upěchané době i Vy, abyste se brzo stali maminkou a tatínkem.

www.otehotnet.cz