Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Pozor na půjčky po telefonu!

12. 08 2011 | S žádostí o pomoc se obrací mnoho lidí, kteří se dostali do svízelné finanční situace a hledali možnost, jak si půjčit peníze. V bance nepochodili, proto se obrátili na mimobankovní subjekty.

Slibný kontakt mohou najít v novinách, nebo na ulici s odkazem na telefonní číslo, kde získají více informací. Více znamená informaci o jiném telefonním čísle, které většinou začíná čísly 900 ******. Sem tito lidé zavolají a operátorky s nimi dlouhou dobu řeší nicotné detaily smlouvy o úvěru. Když telefon položí, zjistí, že provolali velkou sumu – třeba i 10 000 Kč. Půjčku nakonec samozřejmě nedostali. Sdružení Spotřebitel net varuje všechny spotřebitele před takovýmto způsobem uzavírání smluv o úvěru! Před tím, než budete na některé telefonní číslo začínající 900…. volat, zjistěte si nejprve tarif, jakým je tato linka zpoplatněna a tím si ušetříte další výdaje.

Jsme přesvědčeni, že se jedná o trestný čin, takže je možnost z naší strany podání trestního oznámemí. Patříte-li mezi poškozené, obraťte se na naše sdružení a připojte se k hromadné žalobě, poradenská linka 775 476 080 , nebo e-mail: spotrebitel@spotrebitel.net . Právní poradce Ondřej Daněk

www.praha5.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO