Příprava pokrmů na grilu je v létě populárnější než kdy jindy

Přestože v podání profesionálů na televizních obrazovkách vypadá úprava masa či zeleniny na grilu velmi prostince, opak je pravdou. Každý druh masa se připravuje jinak a každá minuta nebo stupínek celsia navíc se počítá. Pokud s grilováním teprve začínáte, snadno se vám může stát, že místo šťavnatého hovězího T-bone steaku neúmyslně „vykouzlíte“ vyschlou, připálenou rustikální flákotu.  Mistrem grilu kdekoliv a správná tečka po dobrém jídle.  

Využijte příležitost stát se v této disciplíně mistrem a vyhněte se zbytečným omylům a zklamáním. Vaše šance zazářit na pánské jízdě na chatu či chalupu, při společném sledování sportovních klání nebo i v práci jednoznačně stoupnou, pokud využijete elektrický kontaktní gril Catler. U toho stačí jen nastavit druh masa, doporučenou teplotu – podle toho, jak propečené maso preferujete – a za pár minut můžete servírovat voňavé pochoutky.  Kompaktní model navíc můžete rozložit nejen na zahradě, ale i na balkóně nebo v kuchyni a jeho údržba je v porovnání s klasickým zahradním grilem fantasticky jednoduchá.

U sofistikovaných elektrických grilů, jako je například Catler GR 8050, máte navíc k dispozici chytré asistenty. Inteligentní senzor sám hlídá, zda někde nedošlo k náhlému poklesu teploty a tepelnou ztrátu okamžitě vyrovná. Teplotní sonda tohoto modelu dokonce podle zadaného druhu masa bezpečně pozná, jak dobře je propečené.

Správnou tečkou za dobrým jídlem je samozřejmě dobrá káva. Kdo si chce dopřát kvalitně připravené espresso každý den, ten nepochybně sáhne po domácím kávovaru.

A kdo to s kávou myslí opravdu vážně, jistě zvolí klasický pákový přístroj. Model Catler ES 8011 ovšem umí nejen espresso, ale díky samostatné trysce s ním připravíte i horkou čokoládu nebo kávu long black. S parní tryskou zase našleháte mléko pro cappuccino či kávu latté. Pokud máte rádi vysoký hrnek, jistě oceníte extra vysoký prostor pro přípravu long coffee. Samozřejmostí je u takto kvalitního kávovaru plocha na nahřívání šálků, díky níž káva drží svoji teplotu.

Se správnými pomocníky je radost být hostitelem. A je to neuvěřitelně snadné.

Doporučená cena Catler GR 8050: 12 590,-Kč

Doporučená cena Catler ES 8011: 15 790,-Kč