Prozkoumejte Česko v autě s unikátní obytnou přestavbou

Jste dobrodruzi, kteří mají rádi roadtripy a cestování bez zbytečného plánování? Chtěli byste se každé ráno probouzet s jiným výhledem – jednou na hory, podruhé na vinice a pak třeba na hladinu jezera? Pokud ano, tak je právě pro vás určený Volkswagen Transporter se stylovou vestavbou VISU, který si můžete na toulky po Česku půjčit přes P2P carsharing HoppyGo.

Pohodlné cestování zajistí automatická klimatizace či nezávislé topení, řízení zase zpříjemní například tempomat a při manévrování na parkovišti pomůžou parkovací senzory. Ale tím hlavním, co na svých cestách oceníte, je dispoziční řešení a komfort. V úložném prostoru najdete pohodlnou postel s kvalitní matrací, která si v ničem nezadá s tou domácí. Během pár vteřin můžete pohodlnou postel přeměnit na pracovní či jídelní stůl. Ten nabízí 100% stabilní uchycení pro vařič a výklopnou plochu pro krájení a stolování. Součástí kuchyňské výbavy je i lednice o objemu 30 litrů, barely na vodu a elektrické 220 V zásuvky.

Díky VISU úpravám budete mít neustálý přístup ke všem vašim věcem. Nebudete už muset přerovnávat tašky a složitě se dostávat k důležitému vybavení schovanému pod hromadou jiných věcí. Velkorysý úložný prostor s objemem 300 l tvoří systém upínatelných tašek, do kterých si můžete doma vše přichystat a do auta své vybavení jen přenést. Dalším benefitem je horkovzdušné nezávislé topení. Nemusíte se tedy bát nižších teplot nebo nepříznivého počasí. VISU vás podrží za každého počasí!