Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Pyrofest na dostihovém závodišti

29. 07 2011 | Poslední srpnovou neděli 28. 8. 2011 se na dostihovém závodišti Praha – Velká Chuchle uskuteční III. ročník Pyrofestu. Letos akce nebude „pouze“ o dobré muzice a světelné show. K tradiční náplni přibyl 66. ročník rovinového dostihu St. Leger.

V 11 hodin celý program slavnostně zahájí starosta Prahy 5 MUDr. Radek Klíma. Během odpoledne se poběží osm roviných dostihů s mezinárodní účastí, které vyvrcholí 66. ročníkem rovinového dostihu St. Leger.

Postaráno bude i o ty nejmenší - od 11 hodin se pro děti otevře „Město fantazie“. Holčičky si pohrají s krásnou Sněhurkou a Šípkovou Růženkou, Popelka je sveze ve svém pohádkovém kočáře. Kluky uvítá Pirátský ostrov se spoustou soutěží. Harry Potter a další čarodějové zasvětí děti do svých triků ve Škole kouzel. A malí šikulové si odnesou vlastní výrobek z kreativní dílny.

Po celé odpoledne se na hudebním pódiu budou střídat kapely různých žánrů, od dětských idolů, jako jsou 5Angels, přes pohodové Eddie Stoilow, až po roztančených STO ZVÍŘAT a hvězdnou formaci MIG 21.

Večer se diváci mohou těšit na to nejlepší z dílny mistrů ohňostrojů a zvláštních efektů Flash Barrandov.

Těšíme se na vás i vaše děti!

www.praha5.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO