Registrace do soutěže Podnikatel a živnostník Prahy 5 v pátek končí

Již v pátek 18. listopadu 2011 bude uzavřena registrace do letošního ročníku soutěže PODNIKATEL A ŽIVNOSTNÍK PRAHY 5, do které se mohou zapojit zájemci z řad firem i osob samostatně výdělečně činných.

Účastníci přihlášením do soutěže získávají jedinečnou možnost zviditelnění sebe, či své společnosti, a to nejen v rámci slavnostního vyhlášení, které se bude konat ve středu 30. listopadu 2011 v Paspově sále v budově pivovaru Staropramen.

Na účastníky galavečera, kam budou pozváni zástupci všech zúčastněných subjektů, čeká kromě vyhlášení vítězů také bohatý program a občerstvení. Formulář pro přihlášení je poprvé veřejně přístupný z webových stránek městské části http://www.praha5.cz (registrační formulář naleznete zde).
 
A co dělat, když nepodnikáte? Určitě máte svoji oblíbenou společnost, obchod, cukrárnu, šikovného řemeslníka nebo kohokoliv, koho byste rádi nominovali. Máte-li takový tip, oslovte svého favorita, aby se do soutěže zapojil. Třeba mu pomůžete k vítězství a dalšímu rozvoji svého oblíbeného podniku.
 
Věříme, že tuto jedinečnou možnost ke zviditelnění využije co nejvíce podnikatelských subjektů a živnostníků z Prahy 5.