Rozhýbejte se s novým sportovním setem značky SodaStream

Začátek nového roku je spojený s řadou předsevzetí. Ať už se jedná o změnu životního stylu směrem ke zdravějšímu stravování, zhubnutí či zlepšení fyzické kondice, všechny spojuje nutnost tělu dodávat dostatek tekutin i pohybu. A proto se značka SodaStream rozhodla v tomto období potěšit nejen všechny sportovní nadšence a uvést na trh limitovanou edici „Sportovní set“, která obsahuje sportovní lahev a příchuť Energy.

Sportovní set je připraven pro aktivní životní styl, ať už v tělocvičně nebo v přírodě a obsahuje volnočasovou lahev o objemu 0,6 l a příchuť Energy. Lahev je určena pro čerstvou perlivou i neperlivou vodu a je možné ji používat ve výrobnících perlivé vody SodaStream, vyjma modelů určených pro skleněné lahve. Má praktické sportovní víčko v modrém provedení sladěné se dnem lahve, které zabraňuje nechtěnému vytékání vody. Dostatečně široké hrdlo umožňuje použít kousky ovoce, bylinek nebo zeleniny na ochucení vody a zároveň se pohodlně napít.

Lahev je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastového materiálu bez BPA, je umyvatelná v myčce a odolná vůči UV záření. Sportovní design nabízí také mnohem estetičtější variantu k jednorázovým PET lahvím. Díky kompaktnímu tvaru a praktické velikosti se snadno vejde do baťohu nebo sportovní tašky. Potěší tak každého, kdo dodržuje zdravý životní styl i pitný režim a komu záleží na životním prostředí. Opakovaně využitelné lahve totiž zamezují hromadění jednorázových plastů.

Při aktivním pohybu a sportu vydává tělo energii, kterou je také nutné doplňovat. To potvrzuje i Petr Sedláček, certifikovaný fitness trenér, výživový poradce, člen Target Team a závodník kategorie Muscular Physique: „Při fyzické zátěži tělo přichází v první řadě o vodu, ale také o vitamíny a další látky, které je potřeba doplňovat, aby tělo nebylo unavené a zůstalo v kondici. Před tréninkem a po tréninku by se proto sportovci měli napít vysokoenergetického nápoje, který vytvoří potřebné zásoby pro výkon a po něm doplní případné ztráty.“ K tomu můžete využít příchuť SodaStream Energy, určenou pro perlivou vodu. Jedná se o koncentrovaný energetický nápoj, který obsahuje kofein i vitamíny B3, B6 a B2. Chutnou formou si tak můžete podle doporučeného receptu připravit až 12 velkých SodaStream lahví energetického nápoje.

Akční cena limitované edice SodaStream Sportovní set (obsahující sportovní lahev o objemu 0,6 l a příchuť Energy) je 359, – Kč.