V Praze proběhne v listopadu historicky první mezinárodní krypto-bankovní konference

Poslední dva listopadové dny se v Praze odehraje zásadní událost. Vůbec poprvé se na mezinárodním poli setkají na společném fóru zástupci bankovních a finančních institucí s předními světovými zástupci krypto komunity. 29. a 30. listopadu se v Praze uskuteční první mezinárodní krypto-bankovní konference -  XIXOIO First Crypto Banking Conference in the World.

„Máme velikou radost, že se nám podařilo zorganizovat zatím neuskutečněné a donedávna nepředstavitelné. A to setkání zástupců anarchistického krypto světa se zástupci bank a finančních institucí. A konference spojuje nejen tyto dva světy. Vystoupí zde také zástupce regulátorů z řad Evropské komise, přední ekonomové, či úspěšní světoví podnikatelé v oblasti fintechu a blockchainu,“ prozrazuje Richard Watzke ze společnosti XIXOIO, která konferenci pořádá.

„Stejně jako za první republiky, kdy Československo udávalo směr v oblasti technologií, což mělo za výsledek například to, že jsme patřili k absolutní špičce ve sklářství či strojírenství, nyní cítíme jistou podobnost. V dnešní době může být Česká republika lídr v oblasti blockchainu a digitální ekonomiky. Našim cílem je právě nabídnout českým spoluobčanům možnost, jak tuto zásadní změnu v oblasti financování využít ve svůj prospěch a vydělat na ní. Konference není určena jenom pro kryptonadšence bankéře, ale také pro drobné investory či podniky a společnosti všeho druhu, které uvítají kapitál a chtějí rozvíjet své podnikání,“ dodává Richard Watzke.

XIXOIO First Cryptobanking Conference in the World proběhne 29. a 30. listopadu v Empire Hall Slovanského domu na pražských Příkopech. 

A které první řečníky světového kalibru pořadatelé odkrývají? Jsou jimi:

•    Dr. Julian Hosp, celosvětově uznávaný expert na blockchain, spoluzakladatel TenX
•    Niklas Nikolajsen, CEO v Bitcoin Suisse AG, jeden z pionýrů švýcarského krypto-finančního sektoru
•    Simon Taylor, spoluzakladatel 11:FS, jeden z nejvlivnějších expertů v oblasti bankingu, pojišťovnictví a fintechu

Hlavními tématy této jedinečné konference budou

•    Krypto: Budoucnost nebo smrt bankovnictví?
•    Tokenizace firem: jak funguje a jak může zásadně ovlivnit úspěšnost a rozvoj podniků a společností 
•    Krypto komunita, banky, regulátoři, podnikatelé: jak musí spolupracovat, aby pokryli potřeby trhu
•    Technologie blockchain z pohledu banky: nejde jenom o bezpečnost
•    Legální, účetní a daňové aspekty, regulace podnikání postavených na blockchainu
•    Investice v oblasti kryptoměn, blochchainu, nové progresivní směry a řešení

„Jsme přesvědčeni, že každý návštěvník této konference bude odcházet nadšen a obohacen cennými informacemi. Nejen, že se osobně setká s kapacitami ve výše zmíněných oborech, ale také získá jedinečné know-how, jak pomocí technologie blockchain získat zdroje pro rozvoj svého podnikání a nebo jak pomocí ní i jako fyzická osoba chytře investovat,“ dodává za XIXOIO Richard Watzke.

Pro další informace sledujte web konference https://xixoio.com/conference/ nebo se zde přímo přihlaste pro odběr novinek a informací o spuštění prodeje vstupenek.