Vánoční dárky s příběhem

Obchodní centrum Letňany v předvánočním čase pomáhá dětem, které to potřebují nejvíce. Ve spolupráci s Komunitním centrem Motýlek, jež pomáhá dětem a mladistvým se zdravotním postižením a sociálně znevýhodněným, připravilo možnost nákupu rozmanitých výrobků, z nichž některé vyráběly samotné děti.  

Nakupte Vánoční dárky s příběhem jako jsou např. svíčky z včelího vosku, mýdla, keramika nebo různé netradiční šperky, menší bytové doplňky, obrázky a mnoho dalšího. 

Malá inspirace dárků s příběhem na adventním trhu ve stánku Komunitního centra Motýlek od 26. listopadu do 23.prosince.

S prodejem pomůže Motýlku i jejich dlouholetá patronka a oblíbená moderátorka Ester Janečková. Nákupem uděláte radost nejen svým blízkým, ale také sobě díky hezkému pocitu z pomoci těm, kteří měli v životě méně štěstí.

Krásná vánoční výzdoba naladí návštěvníky centra stejně jako v předchozích letech a my pevně věříme, že i dárky s příběhem pomohou navodit tu správnou adventní náladu. Navíc budou návštěvníkům k dispozici “Průvodci vánočními nákupy”, tištěná brožurka s tipy na vánoční dárky, která usnadní orientaci v obchodním centru a připomene ty nejdůležitější položky vánočního seznamu. Např. vánoční stromeček nebo kapra bude možné koupit na parkovišti před vstupem do hypermarketu Tesco.

Stánek Komunitního centra Motýlek najdete u Vánočního stromu.

http://www.oc-letnany.cz/