Vánoční trhy na pěší zóně Anděl

Vánoční trhy a jarmarky patří neodmyslitelně k vánoční atmosféře. Městská část Praha 5 zve všechny občany i návštěvníky metropole na tradiční vánoční trhy na Pěší zóně Anděl, které začaly 28. listopadu a potrvají do 23. prosince. Doprovodné hudební programy poběží na pěší zóně od 3. do 23. prosince každý den od 15.30 do 18.30 hodin.

Tržiště je otevřeno každý den od 9.00 do 19.00 hod. Ve vyzdobených dřevěných stáncích je k dostání tradiční vánoční sortiment, tedy vánoční ozdoby, dřevěné hračky, trdelníky, čokoládové figurky dekorace či ovocné špízy. Na pěší zóně lze také koupit vánoční stromky či kapra.

Pozvánku přijali a na pódiu se vystřídají nejen umělci, kapely, ale i dětské soubory. V průběhu vánočních trhů vystoupí Vladimír Hron, Sámer Issa, Standa Hložek, Heidi Janků, Jitka Zelenková, Iveta Blanarovičová, Vanda Konečná, Martin Pošta, Tomáš Löbl, Jiří Helekal, Martin Maxa, Davide Mattioli, Šárka Rezková, Gábina Goldová, Olga Lounová, Pavel Vítek, Queen Revival, Vosa na vostro, City Band, Fonofest, Gambit, dále pak soubory v rámci festivalu Prague Advent Choral Meeting. Tyto vystoupení budou doplněny vystoupením dětských sborů a souborů z mateřských škol. Součástí programu bude také podpora neziskových organizací působících na MČ Praha 5.

www.praha5.cz