Zakladatel XIXOIO vydal knihu Tokenizace

Česká fintechová společnost XIXOIO představila v minulých dnech unikátní blockchainové řešení a kompletní infrastrukturu pro banky, firmy a investory. Jádrem, tohoto z celosvětového pohledu zcela nového řešení, je IPCO (Initial Public Coin Offering). Jedná se o produkt společnosti XIXOIO, který spojuje výhody ICO (prvotní úpis digitálních mincí) a IPO (prvotní úpis akcií).  Toto řešení umožňuje získat kapitál pro rozvoj prostřednictvím tzv. tokenizace. A právě pro všechny ty, které tento nový fenomém zajímá, sepsal zakladatel společnosti XIXOIO Richard Watzke knihu Tokenizace: Jak získat a chytře využít kapitál od investorů na blockchainu.

V praktické příručce pro podnikatele, investory, ale i všechny ty, kteří chtějí sledovat nové trendy, je čtivou, jednoduchou a srozumitelnou formou sepsáno, jak technologie blockchain změní v následujících letech možnosti investování i život nás všech. Technologie blockchain je ve financích dnes něčím podobným, co byl internetový protokol pro byznys před dvaceti lety.

„Podnikáte-li tedy dnes s dlouhodobou vizí, je tato kniha určena přímo pro vás. Získáte v ní informace na základě kterých jste schopni akcelerovat své podnikání. Současně se můžete podílet na ekonomickém růstu, který je s digitalizací přímo spojený. Příjemným zjištěním pro vás pak může být fakt, že podobně jako před 100 lety za První republiky, tuto technologickou změnu spouští Češi a Slováci,“ prozrazuje Richard Watzke.

Řešení IPCO, které XIXOIO představilo minulý týden, je postaveno na kombinaci výhod ICO a IPO. Výhody jednoduchosti a pružnosti, které nabízí ICO a zároveň možnost regulace a dohledu, které umožňuje IPO. To doposud digitálním úpisům měn založeným na blockchainu chybělo a začaly být pro investory nedůvěryhodné,“ prozrazuje Richard Watzke, zakladatel XIXOIO.

Řešení IPCO, na které navazují i další produkty kompletní infrastruktury z dílny XIXOIO, tak nabídne investorům bezpečné investice, firmám pak možnost získat kapitál pro svůj rozvoj. A to vše naprosto transparentně a díky kompletní infrastruktuře společnosti XIXOIO, která obsahuje řešení pro spolupráci s bankami, ale také právní a regulatorní nástroje.

Společnost XIXOIO zároveň uvedla IPCO do praxe. V rámci První mezinárodní krypto-bankovní konference uvedla na trh tokeny XIXOIO, které jsou v první fázi určené pro investiční fondy a soukromé investory, a to v úvodním režimu Private sale. Tokeny jsou v souladu s českým, potažmo evropským právním řádem a regulacemi. „Jsme rádi, že můžeme nejen představit naše řešení IPCO, ale zároveň jej uvést do praxe na vlastním příkladu. Chceme tak představit investorům, bankéřům i firmám ze všech možných odvětví, jak evoluční a chytré řešení umožňuje blockchain a tokenizace.  A zejména to, že tento čas nastal právě nyní. Rok 2019 je zlomovým rokem tokenizace,“ prohlásil Richard Watzke, jednatel XIXOIO.

A právě o tom, o čem všem je tokenizace, se dočtete v knize Richarda Watzkeho Tokenizace: Jak získat a chytře využít kapitál od investorů na blockchainu. Objednávat můžete na www.richardwatzke.com za 399,– Kč.