Zmírnit bolesti zad nebo je úplně odstranit není nemožné, ale reálné

Spousta z nás trpí bolestí ramen, beder, kolen, atd. . A spousta z nich se s tím smířilo.  Ale normální je, když nic nebolí a žijete bez léků. Objevte tu správnou cestu ke zdraví. Objevte FitPainFree®. Metodu, která se dívá na člověka jako na celek, hledá příčiny bolestí  a ty odstraňuje, aby se už nevracely.  

Tato doba nás mění
Mění se naše pohybové stereotypy - jak a kolik času se hýbáme. Spousta lidí byla dlouhé měsíce uzavřená mezi čtyřmi zdmi. Běžný pohyb, jako je cesta do práce, na nákup a něco zařídit na dlouhou dobu zcela vymizel z našeho života. Vše si můžeme objednat, nechat donést až před dveře. Do starých kolejí, kde bylo pohybu více, se vracíme velmi pomalu.

Potřebujeme cvičení pro 21. století 
Naše tělo je stvořeno z pohybu a k pohybu. Potřebuje denní pohyb, aby bylo tělo zdravé a funkční. Pokud si totiž představíme např. osm hodin ve špatné pozici u PC, nemáme jinou šanci, než zařadit do našeho života cvičení. Potřebujeme jednoduché a rychlé cviky, které nezaberou mnoho času. Potřebujeme chytré cviky.
Potřebujeme účinné kompenzační cviky do každého dne. 
Kompenzační cvičení jsou uvolňovací, protahovací a posilovací cviky, které mají za úkol „něco“ kompenzovat, tedy vyrovnávat. Nejčastěji kompenzujeme nadměrnou nebo jednostrannou pracovní nebo sportovní zátěž. Poslední dobou však především nedostatek pohybu, sedavý způsob života a vadné držení těla.

Řešení existuje
Bolesti pohybového aparátu jako jsou např. bolesti krční páteře, beder, kolen apod. umí řešit metoda FitPainFree®. Přibližuje toto téma běžné populaci tak, aby lépe pochopili, kde je příčina jejich zdravotních problémů a mohli je jednou pro vždy vyloučit ze svého života.
Odborníkům pak přináší novou cestu, jak klientům pomoct od jejich bolestí pohybového aparátu a dále s nimi budovat zdravé tělo.
Chcete ji vyzkoušet? Máte jedinečnou možnost zažít poslední workshop letošního roku – 23. 10. 2021 v Praze. Nehodí se vám termín? Nevadí - pojďte na online lekce. Zvládnete to a budete překvapení, jak jednoduché a účinné toto cvičení je.


 
Workshop plný praxe v Praze
K pochopení souvislostí potřebujeme teorii i praxi. Na letošním posledním workshopu, který je 23. 10. 2021. v Praze, zažijete obojí. Workshop je koncipován tak, aby vás donutil zaměřit se na sebe a svoje tělo a také vám k tomu poskytne dostatek času. Budete přemýšlet o fungování našeho těla, o tom, co cítím já, co cítí klient, jak navést klienty správně do cviku a jak cvik zařadit do lekce. 3 hodiny plné cvičení a rozboru cviků, přátelské atmosféry a sdílení rozdílných pohledů na naše tělo. Jednoduše řečeno - představíme vám základy metody FitPainFree®.

Seznamte se s metodou FitPainFree®
Pokud patříte mezi osobní trenéry, lektory skupinových lekcí nebo vedete sportovní kroužek a máte touhu pomoci svým klientům, jak nejlépe můžete, vyzkoušejte náš workshop základů metody FitPainFree. Tato cvičební metoda vznikla pomocí „selského“ rozumu a anatomických atlasů. My jsme zjednodušili její přenos na běžnou populaci a učíme širokou veřejnost i odborníky jednoduché účinné cviky spolu se všemi důležitými souvislostmi. Zkrátka cvičební metoda 21.století, která nás zachrání od bolestí zad, loktů, krku, kyčlí apod.

Ideální také pro mladé nadšené studenty,  sportující i trenéry
Metoda FitPainFree jako komplexní pohled na lidské tělo je samozřejmě také skvělou volbou pokud ještě studujete a chcete se v budoucnu věnovat svým klientům, trávit čas ve fitku nebo na workoutovém hřišti a mít postaráno o svobodný a zdravím naplněný život.
Osobních trenérů je na trhu tisíce, ale těch kvalitních, kteří umí pomoci i s bolestí a rozumí tělu a jeho fungování, je jako šafránu. Proto pokud vás tato kariéra láká, využijte workshop k seznámení se s novým moderním pohledem na svět a získejte konkurenční výhodu. Kompenzační cvičení budou zkrátka potřebovat všichni.

www.fitpainfree.com