Právě se nacházíte:

Zen Asian Wellness v Praze

S kým jste si naposledy povídali beze slov? Svěřte své tělo a mysl péči, která vám navrátí rovnováhu. Ulehněte, poslouchejte naše ruce, dýchejte a užívejte. Vše, co přinášíme, je nejpečlivěji vybráno a složeno ze substancí našich světů. Jsme součástí tradice úsměvu, porozumění a úcty. Objevte místo, kde potkáte sami sebe. Asijské masáže a meditace přímo od nejpovolanějších terapeutek z Thajska a Bali.

Po půl hodině se vám z mysli vypaří veškeré starosti a tento stav bude doručen do všech částí těla. Na vlastní kůži pocítíte léčivý účinek masáže hlavy. Nechte vaše smysly procitnout, a aktivovat tak po jednom všechna energetická centra. Vraťte elasticitu a svěžest pokožce, růst vlasům a stimulaci lymfy hlavy, krku a těla.

Pro co nejúžasnější zážitky vám přinášíme několik podnětů. Nestyďte se ozvat a probrat, která z procedur pro vás může být nejlepší. Zároveň pro vás najdeme nejlepší možný čas, který vám bude vyhovovat. Prožitek samotné návštěvy umocníte včasným příchodem, klidně s předstihem, který pomůže zajít v relaxaci ještě dál, než jste sami čekali. Podělte se po vaší audienci o zážitky s vašimi nejbližšími a s námi. Bude nám potěšením věnovat se vašim drahým stejně dobře jako vám.

http://www.planetzen.cz/