Dosavadní volební lídr hnutí ANO v komunálních volbách v hlavním městě Ondřej Prokop ve čtvrtek ráno na sociálních sítích oznámil, že končí v politice. Vzdal se také zmíněné pozice kandidáta ANO na primátora.