Dětské zboží také půjčujeme

Náš kamenný obchod se nachází na Praze 5, Smíchově, na rohu velké, světelné křižovatky "Radlická a Křížová". Po krátkém rozmýšlení jsme díky této poloze nazvali náš obchod "Dětský Růžek".

Od 15. února roku 2000, kdy jsme poprvé otevřeli, je naším cílem nejen nabídnout Vám kompletní sortiment zboží pro děti od narození do cca. 3 let, ale také Vám umožnit prodat věcičky, z kterých Vám dítko povyroste zpětně u nás v bazárku. Po dohodě od Vás odkoupíme zboží za hotové nebo je možné ho vyměnit protiúčtem za jiný druh zboží.

Jelikož víme z vlastních zkušeností, že ne vše se vyplatí pro naše miláčky kupovat, rozhodli jsme se rozšířit naše služby pro Vás o "Půjčovnu dětského zboží", především na krátkodobé využití: na dovolené atd. Snažíme se o co nejširší nabídku kvalitního zboží za co nejnižší možné ceny a o osobní, profesionální přístup ke každému zákazníkovi.
 
Náš obchod je rozdělen do tří místností. Vstupní, největší, nabízí pouze nové zboží a dvě menší jsou vyhrazeny především pro použité věci. Celkem si u nás můžete prohlédnout něco přes 100 kočárků, kolem 50 autosedaček a spoustu ostatního sortimentu od předních výrobců renomovaných značek.