Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Dětský růžek, půjčovna a bazar s dětským a kojeneckým zbožím

23. 02 2011 | Od 15. února roku 2000, kdy jsme poprvé otevřeli, je naším cílem nejen nabídnout Vám kompletní sortiment zboží pro děti od narození do cca. 3 let, ale také Vám umožnit prodat věcičky, z kterých Vám dítko povyroste zpětně u nás v bazárku. Po dohodě od Vás odkoupíme zboží za hotové nebo je možné ho vyměnit protiúčtem za jiný druh zboží.

Jelikož víme z vlastních zkušeností, že ne vše se vyplatí pro naše miláčky kupovat, rozhodli jsme se rozšířit naše služby pro Vás o "Půjčovnu dětského zboží", především na krátkodobé využití: na dovolené atd.

Náš obchod je rozdělen do tří místností. Vstupní, největší, nabízí pouze nové zboží a dvě menší jsou vyhrazeny především pro použité věci. Celkem si u nás můžete prohlédnout něco přes 100 kočárků, kolem 50 autosedaček a spoustu ostatního sortimentu od předních výrobců renomovaných značek.

V rámci "Akčních slev" nabízíme pravidelně některé zboží za výrazně zvýhodněnou cenu, zvýhodňujeme také naše stálé zákazníky. Na Vaší návštěvu se těší vždy jeden z majitelů, Petr nebo Tomáš s naší ochotnou prodavačkou Andreou.

http://www.detskyruzek.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO