Pizza food and wine nabízí italskou pizzu s sebou

Náš fast food v Praze 5 Smíchov, „Pizza food and wine“ Vás zve na pizzu, čerstvé a zapečené bagety a saláty, občerství Vás sudová i lahvová vína, alkoholické či nealkoholické nápoje.

Pečeme italskou křupavou pizzu z tenkého těsta o průměru 45 cm na rajčatovém nebo smetanovém základě. K přípravě používáme italská drcená rajčata, strouhaný sýr Gouda a další kvalitní suroviny a ingredience. Připravujeme také čerstvé saláty a bagety světlé či vícezrnné, které i zapékáme. Do salátů a baget používáme jen čerstvou zeleninu.

Čepujeme sudová vína vinařské společnosti PAVLOVÍN, která také stáčíme do PET lahví s sebou. Sortiment je doplněn vybranými českými lahvovými víny, italským Lambruscem a pro milovníky vín jsme připravili úžasná chillská vína ze sklepa MORANDÉ v řadě Reserva. Pro osvěžení nabízíme i další alkoholické a nealkoholické nápoje, v zimě pro zahřátí např. punč, horkou Medovinu, svařené víno nebo kvetoucí čaje, v létě chlazené nápoje, Sangrii s ovocem aj.

Ke konzumaci máme k dispozici 10 míst k sezení, ale vše Vám můžeme zabalit i s sebou. Větší objednávku můžete učinit telefonicky, my Vám vše připravíme a Vy si celou objednávku v určenou hodinu vyzvednete.

http://pizza-vino-praha.cz/