Satelit Bar - rozvoz poledního menu do 5 km zdarma

Nabízíme vám nejen příjemné posezení u poledního menu, či jen tak s přáteli, ale též ideální prostor pro firemní akce, svatby, rodinné oslavy. Podáváme speciality domácí české i mezinárodní kuchyně. Ochutnat můžete vína z naší vinotéky. Projekce a sportovní přenosy jsou samozřejmostí.

Nabízíme vám nejen příjemné posezení u poledního menu, či jen tak s přáteli, ale též ideální prostor pro firemní akce, svatby, rodinné oslavy. Podáváme speciality domácí české i mezinárodní kuchyně. Ochutnat můžete vína z naší vinotéky. Projekce a sportovní přenosy jsou samozřejmostí. Rozvoz poledních menu až k vám domů do 5km zdarma.

Restaurace má kapacitu 40 míst, v letním období je vám k dispozici zahrádka s dvěma terasami cca 50 míst. Každou letní středu, kromě poledního menu, grilujeme na lávovém grilu.

Přemýšlíte kam na dobrý oběd? Aktuální polední menu naleznete na našich stránkách www.satelitbar.cz. Naše výborné polední menu nabízíme za zvýhodněnou cenu a vždy máme na výběr z několika jídel. Je jen na Vás, jestli si k hlavnímu jídlu našeho poledního menu necháte přinést polévku, a nebo si raději dáte zeleninový salát.