U nás můžete získat mísu řízků zdarma

ASTON Café Restaurant sídlí na Praze 5 v blízkosti Anděla. Interiér je zařízen v moderním stylu a je vybaven až pro 60 hostů. Nabízíme speciality minutkové kuchyně - steaky, plněné kapsy, pokrmy italské kuchyně - těstoviny, pizza, saláty. Z nápojů vybíráme pivo značek Pilsner Urquell a Gambrinus, řadu nealko nápojů firmy Coca Cola, moravská vína z vinařství Lechovice a nabídku italských vín a destilátů. Rádi pro Vás v rodinné atmosféře připravíme rauty, oslavy, večírky a jiné akce.

ASTON Café Restaurant sídlí na Praze 5 v blízkosti Anděla. Interiér je zařízen v moderním stylu a je vybaven až pro 60 hostů.

Nabízíme speciality minutkové kuchyně - steaky, plněné kapsy, pokrmy italské kuchyně - těstoviny, pizza, saláty. Z nápojů vybíráme pivo značek Pilsner Urquell a Gambrinus, řadu nealko nápojů firmy Coca Cola, moravská vína z vinařství Lechovice a nabídku italských vín a destilátů.

Rádi pro Vás v rodinné atmosféře připravíme rauty, oslavy, večírky a jiné akce.

Mísa řízků zdarma!
Uspořádejte si u nás oslavu narozenin, firemní akci nebo prostě přijďte jen tak posedět pobavit se. Pokud vás přijde 10 a víc, dostanete od nás jako pozornost mísu plnou právě upečených řízečků! Rezervaci si prosím udělejte na telefonu 608873152 nebo mailem rezervace@aston-cafe.cz (prosíme alespoň den předem).

http://www.aston-cafe.cz/