Fun Island pořádá pro vaše ratolesti prázdninové programy

Sportovně relaxační areál Fun Island je určen široké veřejnosti všech věkových kategorií. Nachází se v centru Prahy na Císařské louce, Praha 5 - Smíchov. Císařská louka je klidný ostrov plný zeleně, ležící na řece Vltavě, s výhledem na pevnost Vyšehrad, s výbornou dostupností MHD, autobusy, taxi službou nebo po vodě. Výhodou areálu je dostatek vlastních parkovacích míst.

Sportovně relaxační areál Fun Island je určen široké veřejnosti všech věkových kategorií. Nachází se v centru Prahy na Císařské louce, Praha 5 - Smíchov.

Císařská louka je klidný ostrov plný zeleně, ležící na řece Vltavě, s výhledem na pevnost Vyšehrad, s výbornou dostupností MHD, autobusy, taxi službou nebo po vodě. Výhodou areálu je dostatek vlastních parkovacích míst.

Srdečně Vás rovněž zveme na příjemné posezení do naší útulné stylové restaurace Cinda se zahrádkou a venkovním grilem, která je součástí sportovně - relaxačního areálu Fun Island.

K restauraci Cinda patří i další prostory. Jedná se o "bárek" se samostatným výčepem, který otevíráme v případě, že restaurace je rezervovaná pro uzavřenou společnost.

Areál je hojně využíván k pořádání firemních akcí a teambuildingů pro celé firmy či jednotlivá oddělení. Dokážeme se plně přizpůsobit požadavkům klienta a „ušít“ akci přesně na míru tak, aby vyhovovala všem zúčastněným.

Prostory areálu je možné po dohodě upravit tak, aby co nejvíce vyhovovaly charakteru pořádané akce. Jsme přesvědčeni, že Fun Island je to pravé místo právě pro Vaši akci.

Budeme se těšit na vaši návštěvu v příjemném prostředí našeho areálu :-)

http://www.fun-island.cz