Holmes Place Energy Smíchov

Přijďte načerpat energii do klubu, který vám nabízí širokou nabídku fitness i relaxace. Osobní přístup ke klientům, profesionální služby a vždy to nejmodernější vybavení je tím pravým důvodem spokojenosti našich stálých klientů. Přijďte se přesvědčit ještě dnes!

Nezáleží na tom, zda jste vrcholovým sportovcem či se sportu věnujete jen příležitostně. Věříme, že díky osobnímu přístupu můžeme každému klientovi nabídnout ty nejprofesionálnější služby z oblasti fitness, relaxace i spa a pomoci mu tak se splněním jeho cílů. Stálým zdokonalováním našich služeb i modernizací vybavení našich klubů se snažíme vytvářet příjemné moderní prostředí, ve kterém se naši klienti budou cítit dobře a návštěva Holmes Place se pro ně stane každodenní radostí.

Posilovna & kardio
Na základě našich mnohaletých zkušeností víme, že modernizace a inovace je v oblasti fitness obzvlášť důležitá, proto u nás najdete vždy ty nejmodernější stroje a profesionální služby. Vedle bohatě vybavené posilovny, široké nabídky cardio strojů a prostorné strečinkové zóny u nás můžete brzy vyzkoušet i speciality jménem Power Plate a Bosu. Odporová a silová část našeho klubu poskytuje optimální návaznost na kardiovaskulární aktivity, kde si díky proporčnímu vyvážení strojů a volných vah přijde na své i ten nejnáročnější klient. Vedle široké nabídky posilovny s neustálou podporou našich osobních trenérů Vám nabízíme i individuální tréninky, které vám rychle a efektivně pomohou s dosažením Vašich vytyčených cílů. Prostory pro posilování s netradičními nástroji, cvičení s vlastní vahou těla či funkční trénink, jsou pro naše klienty samozřejmým a neodmyslitelným doplňkem. Díky individuálnímu přístupu a neustálé podpoře osobních trenérů, kteří vám kdykoli ochotně poradí v oblasti fitness, je cvičení u nás snadné i pro úplné začátečníky. Nezáleží na tom, zda jste profesionálním sportovcem nebo cvičit začínáte. Náš klub je správnou volbou pro každého, kdo hledá aktivní styl života ve spojení s kvalitním servisem a odborným poradenstvím profesionálních trenérů.

Studiové hodiny: Naše široká nabídka studiových hodin pod vedením těch nejlepších instruktorů vás jistě osloví. Nezáleží na věku ani na vašich zkušenostech, stačí pouze vaše nadšení a odhodlání zkusit něco nového. Přijďte si vyzkoušet některou z našich studiových hodin.

* Aerobik
* Aqua aerobik
* Body & mind
* Bojové sporty
* Spinning
* Tanec
* Těhotenská a poporodní cvičení

Relax: Přijďte si odpočinout! V této hektické době je příjemné vychutnat si chvilku klidu a uvolnit se. Je už jen na vás, zda to bude v sauně, páře či whirlpoolu nebo jestli si vyberete ze široké nabídky našich masáží. Odhoďte napětí všedního dne a načerpejte u nás nové síly!
Bazén: Pozitivní vliv plavání na lidský organismus je dobře znám. Využijte náš sedmnáctimetrový bazén ke kondičnímu plavání či k relaxaci.

www.holmesplace.cz