Skákací boty hitem letošního roku

Skákání na 7leagueBoot s instruktory Krásného zdraví vám přinese radost. Bez odborného vedení nebudete vědět ani jak správně boty upevnit, jaká je technika a postupy, ani nebudete tušit jaké všechny možnosti které boty poskytují.

Cílem je si aktivitu vychutnat, neubližovat pohybovému aparátu, netrápit se, ale užívat si. Instruktor přesně vidí kde děláte chybu a hned jí opravuje. Na skákacích botách můžete trávit volný čas, ale i trénovat kondici s osobním trenérem.

Přijďte si vyzkoušet skákací boty se zkušenými instruktory. Většina lidí, kteří skákací boty nazují poprvé je schopna samostatně chodit již po 5 až 10 minutách a po 15 minutách si je zamilují. Na skákacích botách totiž zažíváte pocity jako při běhu v kombinaci se skákáním na trampolíně tedy letu a stavu beztíže a při tom ještě spalujete obrovské množství kalorii, takže velmi snadno a zábavně redukujete nadváhu, zrychlujete metabolismus. Zapojujete kompletně pohybový aparát a svalstvo celého těla.

Dámy, důraz je na posilování a tvarování hýžďových a stehenních svalů, břicha, paží a zad, což odbourává jejich bolesti! Zlepšuje stabilitu a koordinaci. Okysličujete organismus, podporujete dýchání, bojujete proti celulitidě. Skákáním posilujete kardiovaskulární systém a zlepšujete výkonnost srdce. Vyplavujete endorfiny (hormony štěstí), odbouráváte stres, navozujete pocit radosti, štěstí a pohody a to opravdu ve velké míře.

Trénink na skákacích botách opravdu stojí za to vyzkoušet. Skáčeme pravidelně v Praze i okolí, najdete nás na Ladronce, na Smíchově, v Bráníku, na hradech a zámcích, ... ale můžete si nás také objednat až k vám domů třeba na oslavu nebo do firmy.

www.krasnezdravi.cz