UČTE SE JAZYKY- MY VÁM POHLÍDÁME DĚTI

Jazyková škola Channel Crossings ve své pobočce Radotín (Vrážská 238, Praha 5) nabízí nejen širokou škálu jazykových kurzů, ale navíc k nim již každoročně přináší možnost hlídání dětí.

Tuto službu mohou využívat pro své děti nejen studenti aktuálních kurzů, ale i široká veřejnost. Pro děti je připravena speciální herna plná hraček a obrázkových knížek. Pro nejmenší je zde přebalovací pult, ohrádka a místo na spaní. V jedné skupině je vždy maximálně 10 dětí, nejčastěji ve věku od 2 do 6 let.
O děti se stará školená vychovatelka se zkušenostmi z mateřské školy a zdravotní průpravou.

V případě zájmu můžete kontaktovat přímo pobočku Channel Crossings Radotín na e-mailové adrese radotin@chc.cz nebo na telefonním čísle +420 210 215 351.
Pro dospělé radotínská pobočka nabízí nové podzimní jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, italštiny pro všechny jazykové úrovně. Otvírá se též speciální kurz Business English s možností hlídání dětí v dopoledních hodinách. Kurzy jsou půlroční a ve skupině je cca 10 studentů. Vyučují jak rodilí mluvčí, tak čeští lektoři s vysokoškolským vzděláním.

Podrobné informace o jednotlivých kurzech můžete najít na www.chc.cz