Právě se nacházíte:

Music club PHENOMEN

PHENOMEN – nové místo na klubové mapě, které má ambice naplnit své jméno beze zbytku a dát svým hostům nový zážitek v gastronomickém formátu Music club a bar. Proč bychom se měli stát Vaším PHENOMENEM?

Unikátní otevřené prostory vynesené historickými klenbami podepřenými tesanými sloupy z masivního kamene v kontrastu  s moderním designem tvoří jedinečnou atmosféru komornějšího charakteru, ideální pro zábavu a aktivnější relaxaci po náročném dni.
Kvalitní technologické vybavení včetně výkonné vzduchotechniky a klimatizace, stejně jako unikátní systém Ekofon, zajišťují optimální akustiku prostoru umožňující jak zábavu tak konverzaci.

Naprostá bezpečnost našich hostů je zajištěna prostřednictvím vyškolených pracovníků, kteří fungují především jako společenská služba, poskytující návštěvníkům potřebné informace. Důkladnější prohlídky při vstupu vnímejte jako akt pro vaši bezpečnost. Zbraně jakéhokoli druhu nejsou námi akceptovány.

Gastronomie na kvalitativně vysoké úrovni za dostupné ceny se zvýhodněnými variantami objednávek pro více osob. Autorské koktejly renomovaných barmanů, stejně jako klasické drinky z nejlepších surovin, výběr čepovaných prémiových piv přímo z proskleného sklepa, kde sami dohlížíte na kvalitu uskladnění a v neposlední řadě zajímavý vinný lístek s možností ochutnat různé značky a ročníky Champagne a to i ve velikosti lahví magnum, či Jeroboam. Součástí gastronomie jsou samozřejmě i výborné pokrmy s netradiční prezentací umožňující více hostům sdílet chuťové variace a to až do druhé hodiny ranní.

Zázemí celého centra Na Verandách, které umožňuje pořádání firemních i privátních akcí až do kapacity sedmi set hostů, kteří mohou okusit různé druhy gastronomie ve třech nezávislých, avšak vzájemně propojených patrech této unikátní budovy.

http://www.phenomen.cz/