Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Chcete se naučit cizí jazyky?

14. 06 2010 | Jazyková škola BŘEZINKA (Praha 5) nabízí kvalitní, přátelské a efektivní výuky dětem, mládeži, dospělým i seniorům, firmám, začátečníkům i jakkoli pokročilým studentům. Speciální kurzy jsou zaměřené ke zkouškám na gymnázia, vysoké školy (hlavně VŠE) a k maturitním zkouškám.

Jazyková škola BŘEZINKA (Praha 5) nabízí kvalitní, přátelské a efektivní výuky dětem, mládeži, dospělým i seniorům, firmám, začátečníkům i jakkoli pokročilým studentům. Speciální kurzy jsou zaměřené ke zkouškám na gymnázia, vysoké školy (hlavně VŠE) a k maturitním zkouškám.

Nabídka jazyků je široká, vyučujeme všechny klasické jazyky (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, italština a ruština) a zároveň celou řadu jazyků exotických (nizozemština, svahilština, arabština, čínština, turečtina, nebo japonština ). Nově také kurz češtiny pro cizince. Jazykové kurzy, které v aktuální nabídce nenajdete, můžeme na vaše přání připravit a zahájit.

Podle vašeho přání jsme připraveni vám nabídnout kurz šitý pro vás na míru. Individuální kurz, kurz pro skupinku vašich přátel, kurz pro čistě rodinnou výuku, kurz pro vaši firmu a podobně.

Nebojte se s námi vstoupit do krásného světa nového neznámého jazyka.

http://www.e-jazyky.cz/

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO