Pohádkový víkend v Paláci Lucerna

Palác Lucerna otevře své brány dětem. O víkendu 10. – 11. prosince zde proběhne Pohádkový víkend, který zabaví celou rodinu. Cílem Pohádkového víkendu je zpříjemnit rodinám hektické předvánoční období, odpočinout si od shonu, úklidu, zahřát se v mrazivém prosinci, ale především zabavit dětičky.

O víkendu na vás a vaše děti v kinosálu Paláce Lucerna čekají dětská představení nejúspěšnějších filmů roku 2011 (Šmoulové, Auta 2 apod.). V prostorách Mramorového sálu a kavárny je zajištěn celodenní program pro děti (hry, soutěže, jóga pro děti, dog dancing, autogramiáda, tanečky, výtvarná tvorba a další zábava). Program bude připraven také pro maminky (poradenství, ortopedické konzultace, představení zdravotní obuvi), ale hlavně možnost nakoupit vánoční dárky za speciální ceny pro celou rodinu. A co tatínkové? Ti si mohou užívat her se svými ratolestmi.

Pohádkový víkend je připraven pro celé rodiny, které se chtějí pobavit. V sobotu i v neděli se začíná v 10,00 a končí v 16,00. Pohádky budou promítány vždy v 10:00, 12:00, 14:00 a 16:00. Mezi jednotlivými filmy čekají na děti zábavná představení, do kterých budou zapojeni – Pigyáda, jóga pro děti, dog dancing nebo autogramiáda. Souběžně probíhají soutěže v tvořivosti, sportu a kreativitě. Děti sbírají razítka do Pohádkového pasu.  Nachystány jsou bohaté ceny a dárky pro každého návštěvníka. 
 
Doporučujeme přezůvky pro dětičky, zajištěna je šatna i prostor pro kočárky. Každý dětský návštěvník dostane svačinku a v blízké restauraci je připravena speciální nabídka pro návštěvníky Pohádkového víkendu.
 
Cena celodenní vstupenky je 60 Kč/osoba. V ceně je zahrnuto jedno filmové představení v kině dle vlastního výběru a celodenní doprovodný program. Dětičky se mohou těšit na sladkou pochoutku a pohádkové dárky – nikdo neodejde s prázdnou!