WE-BI-NÁŘ?! CO –TO –JE? Ideální způsob vzdělávání pro rodiče!

Už se vám stalo, že jste chtěli zajít na nějaký zajímavý seminář nebo kurz, ale když jste si uvědomili, co to obnáší, tak jste to radši odpískali? Nechat si pohlídat děti, zaplatit za kurz a ještě strávit hodinu na cestě není zrovna nejlepší skóre. A že se ten seminář nekoná bohužel ve vašem městě? Smůla.

Doba se ale mění občas i v tom lepším smyslu a my máme pro vás dobrou zprávu, vyzkoušejte WEBINÁŘE!  

Webinář neboli online seminář je nový způsob internetové komunikace a vzdělávání přes Internet vedený lektorem, který optimálně kombinuje přednosti osobního a e-learningového vzdělávání. Potřebujete jen PC, připojení k internetu, mikrofon nebo sluchátka, a můžete se hezky ze svého domova účastnit on-line seminářů a sdílet zkušenosti ostatními účastníky.
 
To, co před pár lety znělo jako sci-fi, je dnes běžnou součástí našeho života. A mýty o tom, že s příchodem čteček, filmů a hudby na internetu bude konec papíru, kin a koncertů, jsou už také překonané. Takže proč se směle nevydat tímto směrem a nevyzkoušet WEBINÁŘ.
 
APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství tuto formu vzdělávání otestovalo již v minulosti v projektu Sólo rodiče a letos opět.  Z ohlasů účastníků našeho webináře o slaďování práce a rodiny, který se konal na začátku listopadu, vyplývá, že i rodiče sami hodnotí on-line semináře jako velice praktické a pro rodiče velmi vstřícné.
 
„…překvapilo mě, jak je webinář interaktivní a zábavná věc.“
„Poprvé jsem se účastnila webináře, děkuji za tuto zkušenost, určitě budu doporučovat.“
„Největší výhoda je, že nemusím shánět hlídání.“
„…paní lektorka „rozebrala“ naše-moje komentáře a tím se mi dostalo více informací. Celkově jsem byla velice spokojená.“
„Rozhodně je tento způsob předání informací super v tom, že se nikam nemusí, ale i tak je zpětná vazba.“
 
TIP
 
Webinář: Jak sladit práci a rodinu?
Kdy: 29. listopadu 2012, 19:00 – 20:30 hod. + následná diskuse
Kde: odkudkoli, kde je počítač se sluchátky a připojení k internetu
cena: zdarma
 
Jakým tématům se budeme věnovat? - Organizace času, hledání opory a pomoci - identifikace zdrojů, komunikace, kroky k návratu do práce, co od nás vlastně chce zaměstnavatel, zvládání stresu
 
Lektorka: Jolana Fořtová – Věnuje se koučování a lektorské činnosti pro společnosti ve firemním a neziskovém sektoru