Zastupitel hlavního města a kandidát ANO na primátora Ondřej Prokop skončil v dozorčí radě městského dopravního podniku (DPP). V pondělí ho na návrh primátorova náměstka Jaromíra Beránka (Piráti) odvolali radní Prahy. Důvodem je zjištění Seznam Zpráv z minulého týdne, že Prokop v majetkovém přiznání neuvedl tři pražské byty. Zastupitelé již politika minulý týden odvolali z funkce předsedy kontrolního výboru. Prokop uvedl, že vše vysvětlil a Piráti se mu mstí za jeho opoziční práci.