Přesvědčil se, že zdaleka ne pro každého je Amerika zemí zaslíbenou. Pro Tomáše Wiesnera hlavně po fotbalové stránce. „Jistým způsobem jsem si to tam s rodinou i užil, bylo to fajn, navíc zkušenost k nezaplacení. Bohužel ale co se týká fotbalu, to úplně nedopadlo,“ ohlíží se osmadvacetiletý obránce za ročním angažmá v americkém klubu Dynamo Houston.