Mytí interiéru a exteriéru vozidla, regenerace laku

Nebaví Vás náročné ruční mytí auta v těchto horkých dnech či úklid jeho interiéru? Nebo Vás trápí nehezké škrábance na kapotě Vašeho čtyřkolého miláčka?

 

Všechny tyto problémy za Vás vyřeší společnost LD Solutions, která nabízí nejen mytí vozu, čištění interiéru a exteriéru vozidla, ale i regeneraci laku.

 

Někteří z nás nemají čas, a co si budeme říkat ani chuť, v tomto počasí umývat svá auta. Natož leštit lak při 30°C. Asi každý si dovede představit příjemněji strávené odpoledne, například někde u bazénu či v hospůdce s přáteli. A právě pro nás tu jsou opravdoví profesionálové ve svém oboru – LD Solutions. Nejen, že nám ušetří plno času, potu a trápení na sluníčku, ale ve své práci se opravdu vyznají. Příjemný personál, kvalitní služby a rychlé jednání, to je LD Solutions. Navíc tato společnost zavedla v roce 2006 novinku v regeneraci laku, absolvovali jedno z prvních školení přímo od profesionálů ze švýcarské firmy MAXOLEN, která se již přes 40 let věnuje výrobě jedné z nejšpičkovější autokosmetiky v Evropě. LD Solutions je výhradní dovozce této autokosmetiky do České Republiky a na trhu péče o vozy se pohybuje již od roku 2003, takže se můžete spolehnout, že tito lidé vědí, co s vaším miláčkem dělat.

 

Nyní už nemusíte trávit odpoledne namáhavou prací, ale můžete se jít bavit a LD Solution udělá veškerou práci za Vás.

 

Více informací o společnosti můžete najít na internetových stránkách www.lds.cz, včetně ceníků a dalších údajů.

 

Firma LD Solutions

www.lds.cz

www.maxolen.cz

E-mail: lds@lds.cz