VOLCANO HEALTH CLUB PŘEDSTAVUJE WELLNESS KLÍČ

Wellness klíč od systému Technogym® (TGS) je revoluční alternativou k tradiční členské kartě. Váš osobní klíč má v sobě integrované paměťové čipy, které sbírají, ukládají a vyhodnocují miliardy dat, včetně Vašeho tréninkového programu, diagnostických vyšetření a anamnéz.

Monitoruje, ukládá a zobrazuje každý Váš trénink a pomáhá Vám zorientovat se v cvičebních zařízeních a Vašem tréninkovém plánu.

 

  "Používání Technogym ® Wellness Systému Vám dává možnost využívat Vašeho osobního virtuálního trenéra při každém Vašem cvičení“

 

 Technogym wellness systém je snadno ovladatelný a intuitivní systém, který pomáhá uživatelům health a wellness klubů efektivně využít čas a mít neustálý přehled o svém progresu:

  1. Šetří čas a námahu, protože na všech strojích a kardio stanicích máte k dispozici přehledně zpracovaný svůj tréninkový plán.

  2. Usměrňuje a hlídá Vás, speciálně při silových strojích Vám indikuje správné a efektivní provedení cviku s důrazem na bezpečnost a dlouhodobé cíle.

  3. Zaznamenává všechny Vaše aktivity a cviky, a umožňuje trenérovi, fyzioterapeutovi a výživovému specialistovi sledovat Váš pokrok a v případě potřeby modifikovat Váš cvičební plán .

  4. Umožňuje sledovat Váš pokrok v podobě přehledných výstupů, grafů a statistických údajů o cvičení, výkonu, spálených kaloriích, monitoruje vzdálenosti, progrese a trendy.

 

Vše, co potřebujete pro přístup do Wellness Systému je Technogym Wellness Klíč® , který je součástí každého z 555 exkluzivních členství ve Volcano Health Club Prague.

Wellness Expert Kiosk® je samostatná jednotka s dotykovým displejem a  integrovaným počítačem, který je určený na „check-in“, rychlé a jednoduché výstupy z tréninku a interakci s klubem. Členové Volcano Health Club začínají svůj trénink vložením TGS klíče do Wellness Expert Kiosk ®. Na obrazovce si mohou prohlédnout svůj aktuální cvičební plán, zkontrolovat zprávy, trendy a aktualizace cvičení, dále přehled historie cvičení, instruktážní videa ke všem cvikům, strojům a strečinkovým pozicím pro správné a bezpečné technické provedení cviků.

Po skončení tréninku, opět vloží svůj TGS Key do Wellness Expert Kiosku ® pro „check-out“. Monitor umožňuje zobrazení výsledků a výstupů z tréninku ve formě grafu a porovnání jejich vzdáleností s imaginárním průběhem Tour de France nebo New York Marathon.

 

Přehled obsahuje také zpracovanou tabulku s informacemi o spálených kaloriích,o formě cvičení, čase a nazvedaných kilogramech rozdělených na tělesné partie a zatížení. Člen Volcano Health Club může dále pracovat se svou složkou, používat své reporty, případně je sdílet se svým osobním trenérem, terapeutem, masérem nebo dietologem.

 

TGS Klíč je nositelem informací o každém klientově tréninku a sportovní aktivitě, při každém použití resp. cvičení se klíč vloží do konzole, která je součástí všech strojů ve Volcano Health Club. Klíč klienta rozpozná a usměrní ho při nastavení stroje a dá mu nezbytné instrukce ohledně cvičení.

Prostřednictvím TGS Klíče se údaje o cvičení automaticky ukládají do složek člena. Pomocí bezdrátové technologie je má k dispozici i jeho osobní trenér.


Shromážděné údaje mohou být použity v různých formátech. Pro klienta představují zjednodušení komunikace, administrace tréninkového plánu a minimalizaci zranění nebo nesprávného cvičení.